Rikard Lindström oljemålning

Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RIKARD LINDSTRÖM (1822-1943): "Seglande eka från Lovart", signerad Richard Lindström, olja på pannå, ca 26x34 cm

399382

2016-08-14