Klubbat för:
20 000 SEK
25 000 SEK
AMANDA SIDWALL (Stockholm, 1844-1892 ):
Modell, signerad A.Sidwall, olja på duk, ca 47x38 cm,
UTSTÄLLD: Nationalmuseum, Minnesutställning 1942
Obetydligt hål
399385
2016-08-14