Spegle med konsolbord nyrokoko
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko, pastellagedekor, med träskiva, signerad "E Lundell förgyllare Uppsala 1894", spegeln höjd ca 163x66, konsolbordets höjd ca 79, 72x37 cm
Skador, sprickor, slitage, klossar till konsollbord lösa men medföljer
399395
2016-08-14