Spegle med konsolbord nyrokoko

Klubbat för:

2 800 SEK

4 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko, pastellagedekor, med träskiva, signerad "E Lundell förgyllare Uppsala 1894", spegeln höjd ca 163x66, konsolbordets höjd ca 79, 72x37 cm

Skador, sprickor, slitage, klossar till konsollbord lösa men medföljer

399395

2016-08-14