Gunilla Mann färglitografi

Gunilla Mann färglitografi
Gunilla Mann färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): "Utsikt från min ateljé", signerad Gunilla Mann, numrerad 62/360, färglitografi, bladmått ca 57x76 cm

399403

2016-08-14