Soffbord matbord

Soffbord matbord
Soffbord matbord
Soffbord matbord
Soffbord matbord
Soffbord matbord
Soffbord matbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD / MATBORD, teakfanerad skiva, underrede i massiv bok samt ek, 1900-talets andra hälft, höjd ca 74, 128x100 cm

Slitage

399405

2016-08-14