Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOFFBORD / MATBORD, teakfanerad skiva, underrede i massiv bok samt ek, 1900-talets andra hälft, höjd ca 74, 128x100 cm
Slitage
399405
2016-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här