Huggare och knivar

Huggare och knivar
Huggare och knivar
Huggare och knivar
Huggare och knivar
Huggare och knivar
Huggare och knivar
Huggare och knivar
Huggare och knivar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGGARE, KNIVAR 2 st., huggaren signerade Bengt Tomasson (1922-1986), knivarana signerade T, längd ca 22-33 cm

Slitage

399419

2016-08-15