Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BYRÅ, fanerad med olika trädslag, 1700-talets andra hälft, rokoko, parkettläggning, nyckelskyltar i form av rocaille, höjd ca 83, 94x57cm, nyckel finns

Skador, lagningar, kompletteringar, slitage

399427

2016-08-14