Byrå rokoko
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, fanerad med olika trädslag, 1700-talets andra hälft, rokoko, parkettläggning, nyckelskyltar i form av rocaille, höjd ca 83, 94x57cm, nyckel finns
Skador, lagningar, kompletteringar, slitage
399427
2016-08-14