Byrå rokoko
Valmis
2016-08-14
399427
| Korkein tarjous | 19 000 SEK |
| Arviointi | 20 000 SEK |
BYRÅ, fanerad med olika trädslag, 1700-talets andra hälft, rokoko, parkettläggning, nyckelskyltar i form av rocaille, höjd ca 83, 94x57cm, nyckel finns
Skador, lagningar, kompletteringar, slitage