Bokskåp 1800-tal senempire

Bokskåp 1800-tal senempire
Bokskåp 1800-tal senempire
Bokskåp 1800-tal senempire
Bokskåp 1800-tal senempire
Bokskåp 1800-tal senempire
Bokskåp 1800-tal senempire
Bokskåp 1800-tal senempire
Bokskåp 1800-tal senempire
Bokskåp 1800-tal senempire
Bokskåp 1800-tal senempire

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, valnöt och mahognyfaner, 1800-tal, senempire, höjd ca 260, 107x49 cm, nyckel finns

Ytslitage, lös del medföljer

399430

2016-08-14