Tyra Lundgren

Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren
Tyra Lundgren

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TYRA LUNDGREN (1897-1979): Skulptur, stengods, i form av fågel, stämplad Tyra Lundgren, delvis glaserad, på stensockel, höjd inklusive sockel ca 11,5 cm

Smärre nagg

399439

2016-08-15