Damarbetsbord sengustavianskt
Closed
2016-08-27
399450
| Sold for | 5 000 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
DAMARBETSBORD, mahogny, omkring år 1800, sengustavianskt, tre lådor i sargen, lister och beslag av mässing, höjd ca 73, 87x41 cm
Fanerskador, slitage, fläckar