Damarbetsbord sengustavianskt

Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAMARBETSBORD, mahogny, omkring år 1800, sengustavianskt, tre lådor i sargen, lister och beslag av mässing, höjd ca 73, 87x41 cm

Fanerskador, slitage, fläckar

399450

2016-08-27