Bengt Ellis oljemålning

Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT ELLIS (1923-2007): "Indiansk tiggerska, Quito Ecuador", signerad Ellis, olja på duk, ca 110x79 cm

399462

2016-08-15