Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BYRÅ, fanerad i valnöt, 1700-tal, senbarock, tre lådor, med intarsia, beslag i mässing, höjd ca 86, 104x58 cm, nyckel finns
Slitage, fanerbortfall, sprickor
399464
2016-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här