Andreas Christen väggskulptur
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDREAS CHRISTEN (Schweiz, f 1936): Väggskulptur/-relief, gjuten och bemålad glasfiber, signerad, daterad och numrerad på baksidan "A. Christen 1983, 3/7" , ca 60x60x12 cm
Ett par avslag, märken
399467
2016-08-15