Andreas Christen väggskulptur

Andreas Christen väggskulptur
Andreas Christen väggskulptur
Andreas Christen väggskulptur
Andreas Christen väggskulptur
Andreas Christen väggskulptur
Andreas Christen väggskulptur

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS CHRISTEN (Schweiz, f 1936): Väggskulptur/-relief, gjuten och bemålad glasfiber, signerad, daterad och numrerad på baksidan "A. Christen 1983, 3/7" , ca 60x60x12 cm

Ett par avslag, märken

399467

2016-08-15