Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KONSOLBORD, 1800-talets första del, sengustaviansk, förgylld dekor delvis i pastellage, vit marmorskiva, höjd ca 77, 79x37 cm
Slitage, skiva med nagg, smärre dekor delar saknas
399468
2016-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här