Konsolbord sengustaviansk

Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-talets första del, sengustaviansk, förgylld dekor delvis i pastellage, vit marmorskiva, höjd ca 77, 79x37 cm

Slitage, skiva med nagg, smärre dekor delar saknas

399468

2016-08-15