Miniatyrkronor i mässing

Miniatyrkronor i mässing
Miniatyrkronor i mässing
Miniatyrkronor i mässing
Miniatyrkronor i mässing
Miniatyrkronor i mässing
Miniatyrkronor i mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MINIATYRKRONOR, 1par, mässing,1900-talets andra hälft, för fem ljus vardera, höjd ca 14 cm

Bruksslitage

399483

2016-08-15