Agnes Cleve blandteknik

Agnes Cleve blandteknik
Agnes Cleve blandteknik

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AGNES CLEVE (1875-1951): blomsterstilleben, signerad A Cleve, akvarell , ca 38x30 cm

399506

2016-08-26