Alexander Vasilenko Pollock färgserigrafi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER VASILENKO (född 1965): "Pollock", signerad och numrerad Vasilenko, färgserigrafi, 172/240, ca 70x50 cm

Oramad

399531

2016-08-15