Barbro Runfelt Taltavull Oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BARBRO RUNFELT TALTAVULL (född 1938): Fiugurscen, signerad Taltavull, olja på duk, ca 36x51 cm

Kuntoraportti

399532

Päivämäärä:

2016-08-15