Barbro Runfelt Taltavull Oljemålning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BARBRO RUNFELT TALTAVULL (född 1938): Fiugurscen, signerad Taltavull, olja på duk, ca 36x51 cm
Kuntoraportti
399532
Päivämäärä:
2016-08-15