Rispappersmålning Kina

Rispappersmålning Kina
Rispappersmålning Kina

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RISPAPPERSMÅLNING, Kina, 1800-tal, ca 37x39 cm

Skador

399544

2016-08-15