Gottfried Honegger serigrafi

Gottfried Honegger serigrafi
Gottfried Honegger serigrafi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOTTFRIED HONEGGER (1917-2016): utan titel, signerad och numrerad 34/50, serigrafi, bladmått ca 60x59 cm

399550

2016-08-16