Angleica Wiik litografi

Angleica Wiik litografi
Angleica Wiik litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): Räv-vän, signerad och numrerad Angelica Wiik, 158/290, färglitografi med glitter, bladstorlek ca 59,5x38 cm

399555

2016-08-16