Trymå 1800-tal
Klubbat för:
8 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TRYMÅ, 1800-talets andra hälft, förgylld samt bronserad, spegelns höjd ca 213x67, postamentets höjd 35,5x76 cm
Kuntoraportti
Skador
399567
Päivämäärä:
2016-08-16