Tennfat och stop i tenn

Tennfat och stop i tenn
Tennfat och stop i tenn
Tennfat och stop i tenn
Tennfat och stop i tenn
Tennfat och stop i tenn
Tennfat och stop i tenn
Tennfat och stop i tenn
Tennfat och stop i tenn
Tennfat och stop i tenn
Tennfat och stop i tenn
Tennfat och stop i tenn
Tennfat och stop i tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, BUKSTOP, SKÄNKSTOP, 5 dlr., tenn, 17/1800-tal, det största fatets diameter 38 cm

Skador

399570

2016-08-16