Barskåp Sverige 1930-tal

Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal
Barskåp Sverige 1930-tal

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BARSKÅP MED SERVERINGSVAGN, Sverige 1930-tal, pyramidmahogny, barinredning i flambjörk, vagnen med glasskiva, totalhöjd ca 126, 95x44 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage

399574

2016-08-16