Astrid Gate Johansfors
Valmis
2016-08-16
399586
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ASTRID GATE, vas glas, Johansfors, dekor av päron, signerad och numrerad "Astrid Gate Johansfors ltd edt 1/25", höjd ca 26 cm