Burkar med lock

Burkar med lock
Burkar med lock
Burkar med lock
Burkar med lock
Burkar med lock
Burkar med lock

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BURKAR med lock, aquagrönt samt mauvefärgat opalinglas, mässingsdetaljer, 1950/60-tal, höjd ca 6-10 cm, enligt uppgift inköpta på Svenskt Tenn

Slitage

399588

2016-08-16