Skrivbord i rokokostil

Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, vitmålat, tre lådor i sargen, höjd ca 75, 59x12 cm, puderstol i rokokostil, 1900-tal, vitmålad, medföljer, sitthöjd ca 44 cm

399595

2016-08-16