Nadezda Streltsova olja
2016-08-16
399596
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Blomsterstilleben, signerad Streltsova, olja på duk, ca 65x80 cm
Oramad