Marianne Westman Mon Amie Rörstrand
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARIANNE WESTMAN, 55 dlr., "Mon Amie", Rörstrand, bestående av: 8 kaffekoppar med fat, 5 tekoppar med fat, 9 förrättstallrikar, 6 mattallrikar, 9 större assietter, 8 mindre assietter, 2 djupa tallrikar, 2 serveringsskålar, gräddkanna, sockerskål, 4 extra tefat medföljer
En förrättstallrik med nagg, mat- och djupa tallrikar kraftigt slitage
399598
2016-08-16