Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MADELEINE PYK (f 1934): Komposition med stockholmsmotiv, signerad Madeleine Pyk, numrerad 19/200, färglitografi, ca 25x22 xm

399603

2016-08-16