Plafonder i frostat glas

Plafonder i frostat glas
Plafonder i frostat glas
Plafonder i frostat glas
Plafonder i frostat glas
Plafonder i frostat glas
Plafonder i frostat glas
Plafonder i frostat glas
Plafonder i frostat glas

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLAFONDER, 1 par, 1900-tal, stomme i metall, plafonddelar i frostat glas, för tre ljuspunkter vardera, höjd ca 19, diameter 56 cm

Obetydliga nagg

399605

2016-08-16