Axel Olsson färglitografi

Axel Olsson färglitografi
Axel Olsson färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

AXEL OLSSON (1899-1986): Komposition med bakåtvänd kvinna, signerad Axel Olson, numrerad 142/260, färglitografi, ca 36x55 cm

399610

2016-08-16