Klubbat för:
900 SEK
1 000 SEK
AXEL OLSSON (1899-1986): Komposition med bakåtvänd kvinna, signerad Axel Olson, numrerad 142/260, färglitografi, ca 36x55 cm
399610
2016-08-16