Bertil Vallien

Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, skulpturer, 2 st., i form av en båt, polykrom dekor med insmält objekt, signerade, skulpturens längd ca 17,5-20 cm, träsockel medföljer

en båt med nagg

399622

2016-08-26