Sekretär rokoko

Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SEKRETÄR, fanerad i olika träslag, 1700-tal, rokoko, beslag i mässing, inredd med lådor, höjd ca 97, 95x55 cm, nycklar finns

Torrsprickor, skador, lagningar, fanerbortfall, nyckelskyltar saknas

399624

2016-08-16