Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): fiskebåtar till havs, signerad Torhamn, olja på pannå, 41x55 cm
399629
2016-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här