Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1930/40-tal, furu, dörrar med reliefdekor, höjd ca 200, 113x44 cm
Bruksslitage, ett lås kärvar
399651
2016-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här