Skåp i furu

Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1930/40-tal, furu, dörrar med reliefdekor, höjd ca 200, 113x44 cm

Bruksslitage, ett lås kärvar

399651

2016-08-16