Bert Håge Häverö litografi

Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): Vaxholm, Norrskär, Östanå, signerad Bertil Håge Häverö, EA, färglitografi, ca 38x47 cm

399654

2016-08-16