Fickur 18 k guld
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
FICKUR, 18 k guld, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, innerboett i metall, ca 1890, baksida med emaljmotiv, diameter ca 33 mm, total vikt ca 28 g, KLOCKKEDJA, 18 k guld, vikt ca 6,7 g
Emalj med slitage och skador
399661
2016-08-23