Fickur 18 k guld

Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

FICKUR, 18 k guld, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, innerboett i metall, ca 1890, baksida med emaljmotiv, diameter ca 33 mm, total vikt ca 28 g, KLOCKKEDJA, 18 k guld, vikt ca 6,7 g

Emalj med slitage och skador

399661

2016-08-23