Angelica Wiik färglitografi
2016-08-22
399706
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Kajplats", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 11/290, ca 43x30 cm, oramad