Spegellampetter

Spegellampetter
Spegellampetter

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för två ljus vardera, gustaviansk stil, 1900-tal, bronserad dekor i pastellage, höjd ca 61 cm

slitage

399731

2016-08-18