Maybritt Wallina emaljmålning

Maybritt Wallina emaljmålning
Maybritt Wallina emaljmålning
Maybritt Wallina emaljmålning
Maybritt Wallina emaljmålning
Maybritt Wallina emaljmålning
Maybritt Wallina emaljmålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAYBRITT WALLINA (född 1940): "Frukost i det gröna", signerad och daterad Wallina 1976, kallemalj på aluminium samt cloisonné i koppar, 50x50 cm

399734

2016-08-17