Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MAYBRITT WALLINA (född 1940): "Eternell", signerad och daterad Wallina 1978, kallemalj på aluminium, 26x26 cm
399735
2016-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här