Maybritt Wallina kallemalj
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
MAYBRITT WALLINA (född 1940): "Eternell", signerad och daterad Wallina 1978, kallemalj på aluminium, 26x26 cm
Kuntoraportti
399735
Päivämäärä:
2016-08-17