Maybritt Wallina kallemalj

Maybritt Wallina kallemalj
Maybritt Wallina kallemalj
Maybritt Wallina kallemalj
Maybritt Wallina kallemalj
Maybritt Wallina kallemalj
Maybritt Wallina kallemalj

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

MAYBRITT WALLINA (född 1940): "Eternell", signerad och daterad Wallina 1978, kallemalj på aluminium, 26x26 cm

Kuntoraportti

399735

Päivämäärä:

2016-08-17