Carl Anton färglitografi

Carl Anton färglitografi
Carl Anton färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL-ANTON AXELSSON (född 1933): Skärgårdsmotiv, signerad Carl Anton, färglitografi, 64/300, ca 47x35 cm

399742

2016-08-17