Einar Parslev

Einar Parslev
Einar Parslev
Einar Parslev
Einar Parslev
Einar Parslev
Einar Parslev

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR PARSLEV (1891-1977): Badande figurer, signerad, olja på duk, ca 30x37 cm

399752

2016-08-17