Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt föreställande Emma von Engeström, född Mörner, monogramsignerad NJ, olja på duk, 55x42 cm
Proveniens: Ätten von Engeström på Heby Gård
399783
2016-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här