Omega Seamaster
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
OMEGA, Seamaster, armbandsur, 1960-tal, stål, plexiglas, automatic, datum, diameter 34 mm, stålarmband ej original
Kuntoraportti
Ej funktionstestad, bruksslitage
399793
Päivämäärä:
2016-08-23