Omega Seamaster

Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

OMEGA, Seamaster, armbandsur, 1960-tal, stål, plexiglas, automatic, datum, diameter 34 mm, stålarmband ej original

Kuntoraportti

Ej funktionstestad, bruksslitage

399793

Päivämäärä:

2016-08-23